• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

ניהול תקציב משפחתי

משפחות רבות בישראל מגלות שיחד עם ההתרגשות והאושר שבהתרחבות המשפחה, העול הכלכלי מורגש גם הוא – אם עד כה יכלו לדאוג רק לעצמם וליהנות מפינוקים, הרי שכעת עליהם להאכיל פה נוסף. וכמובן שהעניין לא מסתיים כאן, מה לגבי החיתולים? החינוך? המשחקים? ניהול תקציב משפחתי חכם הוא נושא שעל כל אדם ללמוד, גם אם הריון הוא משהו שעדיין לא נראה באופק.

ניהול תקציב משפחתי בחוכמה

ראשית, עליכם לדעת שתהליך ניהול תקציב משפחתי חייב להתחיל קודם כל – בהחלטה. לאחר שגמרתם בדעתכם שהגיע הזמן לתפוס את עצמכם בידיים ולהוציא את עצמכם מהברוך, כדאי להתחיל בתהליך הניהול עצמו, בעזרת יועץ כלכלי מקצועי, תגעו במספר נקודות קריטיות שיעזרו לכם בעתיד:

 • רשימה מסודרת – לא בכדי מחנכים אותנו לשמור את התדפיסים של הבנק, חשבונות ששולמו, כרטיסי אשראי ועוד. את תהליך ניהול התקציב נתחיל בהכנת רשימה מסודרת ומאורגנת של כל ההכנסות וההוצאות משלושת-ארבעת החודשים האחרונים על מנת לקבל תמונה פחות או יותר ברורה של ההתנהלות הכלכלית שלנו.
 • חינוך פיננסי – אל תחששו לשתף את הילדים, דברו איתם כבר מגיל צעיר על עניין הכסף ולמדו אותם את משמעות הערך הכספי; תנו להם דמי כיס, הסבירו להם על תקציבים וחסכונות עתידיים, סדרי עדיפויות ואף הראו להם חשבונות קיימים כגון חשמל וסלולרי. המטרה היא להפוך אותם לשותפים (כמובן במגבלת הגיל) בהתנהלות כלכלית יעילה.

אל תתנו לחשבון הבנק שלכם לשלוט בכם

נעים מאוד, שמי עמיחי מרקס וכבר למעלה מעשר שנים שאני מחזיר למשפחות רבות את השלווה, איכות החיים, הביטחון הכלכלי לו הם כל כך זקוקים. ניסיוני הרב לימד אותי שהכל אפשרי, הכל מתחיל ברצון שלכם. אני יודע, זה נשמע מפחיד, אך זכרו שהכי קל זה לוותר לעצמכם. אני מזמין אתכם לאפשר לי להוביל אתכם יד ביד בדרך אל החופש הכלכלי המיוחל.   

ניהול תקציב משפחתי בחוכמה עם עמיחי מרקס

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני