• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

יועץ כלכלי משפחתי

secimg

עמיחי מרקס – מומחה לכלכלת משפחה

מרצה, מנחה סדנאות, ויועץ כלכלי למשפחות הרוצות יותר!

יותר ביטחון, יותר שלווה, יותר איכות חיים.

אני נמצא במערכת הפיננסית בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשרים שנה , ואם יש דבר אחד שלמדתי זה שהכל אפשרי!

צריך רק רצון וידע. אם אתם תביאו את הרצון, אני אדאג לידע.

גם אני למדתי במערכת החינוך בארץ , כולל באקדמיה תואר ראשון ושני, אך דבר מזה לא הכין אותי לחיים הכלכליים.

במשך השנים רכשתי ידע רב בכל תחומי הכלכלה , מקורסים מתקדמים, מספרים, ומאנשי העסקים המצליחים בארץ. כמו כן עברתי הסמכה כיועץ לכלכלת משפחה, והסמכה כמאמן (מנטור), הסמכה כמגשר, וכמובן למדתי מהמורה הכי גדול:
ניסיון כלכלי של שנים רבות בשוק, ומאות משפחות שבחרו בצמיחה.

אשמח ללוות גם אותכם בתהליך הצמיחה!

 

 

איך הגעתי לייעוץ כלכלי.

כאמור למעלה, תמיד הייתי בתחום הכלכלה , במשך שנים פנו אלי פעמים רבות חברים ובני משפחה, בבקשה לעצות ולעזרה בתחום הכלכלי ובתחום האישי. הניסיון לימד אותי שלרוב האנשים חסר הידע והמיומנות להתנהל כלכלית נכון: בתחום ההתנהלות והעו"ש בבית, בהשקעות (תכניות חיסכון ונדל"ן), בהתנהלות מול ענקי המזון, התקשורת והפרסומאים, וכמובן בביטוחים פנסיות , משכנתאות, וכו'…

אחד האירועים שמאד השפיעו עלי היה בנפילת הבורסה הגדולה, בשנת 2008, בה אזרחים רבים הפסידו את חסכונותיהם ואת הפנסיות שלהם. בשנת 2009 הבורסה התאוששה וחזרה למצבה שלפני המשבר ואף הגיעה לשיאים חדשים ואילו הציבור הרחב הרוויח פרוטות עלובות! (למעוניין אוכל לתת בטלפון הסבר על כך). המרוויחים (ובגדול) הם בתי ההשקעות והבנקים – הגובים דמי ניהול גבוהים מהמשקיע הקטן ומשקיעים את כספו שלא בטובתו.

החלטתי שמה שאני עושה "מהצד" הוא בעצם הדבר המרכזי והגדול, אם אני הצלחתי לעבור את המשבר ברווחים גדולים, אין סיבה שאני לא אשתמש בידע שלי לעזור לעוד אנשים להצליח.
החלטתי שהיכולת לעזור למשפחות להתנהל כלכלית נכון, לתת להם את העצמאות, הביטחון והשלווה הוא הייעוד שלי. החלטתי להפוך את התחביב למקצוע ואת העזרה למשפחות לשליחות חיי. לכן למדתי וקיבלתי הסמכה בייעוץ כלכלי, באימון (קואוצ'ינג), ומגשר מוסמך.

היום בתהליך עם המשפחות אני מרגיש שאני מצליח לחולל שינוי בחיי אנשים ולתרום להם, ותחושת הסיפוק אדירה.

צור קשר עכשיו לבחירה בצמיחה ורווחה כלכלית, כי גם אתם יכולים יותר!!

 

 

 

מידע נוסף בנושא

יועץ כלכלי משפחתי עמיחי מרקס

החיים שלנו כאנשים בוגרים מורכבים מהחלטות קטנות וגדולות אשר מושפעות ברמה כזו או אחרת מהמצב הכלכלי שלנו. לא תמיד אנו מוכנים לאותן החלטות ולכן אין לנו את הכלים לבחון האם אנו צודקים בבחירה שלנו או שמא אנו עושים טעות שתפגע בנו לאורך שנים. בין אם אתם עומדים מול חובות או שאתם רגע לפני השקעה כלכלית גדולה, מומלץ להיעזר באיש מקצוע שיכול להראות לכם את התמונה המלאה ולעזור לכם להחליט כמו שצריך. עם יועץ כלכלי משפחתי אפשר לא רק להרוויח כסף אלא גם למנוע הפסדים על בסיס חוסר ידע. עמיחי מרקס, יועץ ומאמן לכלכלת המשפחה, ילווה אתכם וידאג לאינטרס הפרטי שלכם.

מתי כדאי לקחת יועץ כלכלי משפחתי?

יועץ כלכלי משפחתי יכול לעזור לכם באירועי חיים גדולים ומשמעותיים אך גם בשגרת היומיום. מרבית הלקוחות פונים ליועץ כלכלי לטיפול בנושאים הבאים:

 1. מינוס – הבעיה המוכרת של מרבית האוכלוסייה הישראלית היא איך לסגור את המינוס. היועץ יסייע בבניית תוכנית לסגירת המינוס, ילווה אותכם באתגרים לאורך הדרך ויביא אתכם למצב מאוזן.
 2. שינויים כלכלים – בין אם אתם עומדים לפני חתונה, רכישת בית או כל שינוי מרחיק לכת בחיים שלכם, סיוע של יועץ כלכלי יכול לעזור לכם לעבור את השינוי מבלי לפגוע בחשבון הבנק שלכם. אפילו מעבר דירה יכול להיות מעבר מוצלח מאוד אם תעזרו ביועץ כלכלי.
 3. זכויות כספיות – ישראלים רבים לא יודעים מהן הזכויות הסוציאליות שלהם וכך מאבדים אלפי שקלים בשנה. יועץ כלכלי בודק ביחד איתכם מהן אותן הזכויות שאתם לא מממשים ואיך אפשר לממש אותן.

שוברים את הדפוס הכלכלי

רבים מאיתנו שוקעים לשגרת העבודה והחיים העמוסה מבלי לתת את הדעת על כל התחום הכלכלי. התעלמות מבעיות כלכליות וחוסר תשומת לב לזכויות המגיעות לכם על פי חוק, עשויות לגרום לכם להפסיד אלפי שקלים בשנה ולשקוע לכדי מצב כלכלי קשה הרבה יותר. אז רגע לפני שאתם בורחים לחיי השגרה ושוכחים לטפל באותם פרטים, התייעצו עם יועץ כלכלי משפחתי על מנת שהוא יוכל לראות את התמונה המלאה.

X צור קשר
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני