• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

בידקו בקליק אחד! האם צה"ל חייב לכם כסף?

שימו לב! אולי מגיע לכם כסף שמעולם לא דרשתם!

החוק קובע שכל מי שמשרת בצבא/שירות לאומי וכדומה יקבל עם שחרורו מענק כספי חד פעמי בהתאם לאורך השירות. 

את הפיקדון אפשר למשוך בתום השירות:

ב-5 השנים הראשונות שלאחר השחרור, הפיקדון ניתן עבור: לימודים, הכשרה מקצועית, לימודי נהיגה, הקמת עסק, רכישת דירה, או נישואין.
בשנתיים הבאות ניתן לקבל את הפיקדון ללא הגבלת מטרה.

עד היום, מי ששכח לבקש את כספי הפיקדון הפסיד. הכסף חזר למדינה. ומסתבר שהיו עשרות אלפי ישראלים שהפסידו ביחד 110 מיליון ש"ח!

כעת החליטו במשרד הביטחון להחזיר לכם את הכסף האבוד!

מי ששרת בצבא, משטרה,מג"ב, שב"ס , או שירות לאומי יותר מ-12 חודשים. והתגייס בין 1992 לסוף שנת 2000 יכול להיכנס לאתר של משרד הביטחון, להקליד מספר זהות ובקליק אחד לגלות כמה כסף ממתין לו בבנק (והוראות איך למשוך אותו). 

כנסו לבדוק פה: בדיקת פיקדון

רוצים לגלות עוד כספים אבודים? פנו עכשיו ליעוץ ותקבלו הרבה יותר!

בידקו בקליק אחד! האם צה"ל חייב לכם כסף?

X צור קשר
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני