• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

חיים במינוס

מה הייתם עושים עם 192,000 שקל?

אדון ישראלי, הנו ישראלי ממוצע, הוא ובת זוגו עובדים למחייתם, ביחד הם מכניסים 12,000 ₪ בחודש. הם גם מוציאים 12,000 ₪ בחודש. למר ישראלי יש רק טעות אחת בניהול, טעות אחת, אבל קריטית. במקום שהמצב שלו בבנק ינוע בין 12,000 ל- 0= בפלוס, הוא נע בין 0 למינוס 12,000 = במינוס. כן, המינוס של מר ישראלי הוא מינוס כרוני, הוא ומשפחתו למדו לחיות איתו, הרי הוא יציב, והרבה מחבריהם סוחבים איתם 'מינוס מחמד', מה כבר יכול להיות כל כך רע??

יש למר ישראלי טעות חמורה!!

כשיצא מר ישראלי לפנסיה יצטרך לכסות את המינוס (להחזיר את ההלוואה)

ובנוסף יגלה ששילם במהלך השנים 192,000 ₪ ריבית! (בהתחשב בריבית הממוצעת המקובלת בבנקים כיום)

הטעות נובעת מכך שמתייחסים למינוס כדרך חיים מקובלת בעוד שמדובר בהלוואה לכל דבר, רק כזאת עם ריבית גבוהה במיוחד. משיכת יתר זה ההלוואה הכי גרועה שתוכלו לקבל (להוציא שוק אפור).

הפסיקו לתרום כסף לבנק, שימרו אותו למשפחתכם!

גברת ישראלה היא אישה עובדת, ואמא אוהבת, גברת ישראלה ובעלה מרוויחים ביחד 15,000 ₪ , אבל יש להם טעות בהתנהלות, הם מוציאים 17,000 ₪ בחודש, ז"א הם נמצאים במינוס כרוני הולך וגדל. מדי פעם הם לקחו הלוואות מהבנק וממקום העבודה, ומדי פעם נכנס סכום גדול, והם הצליחו להשלים פערים, אבל בגדול, הם סוחבים איתם מינוס מעיק כל שנות עבודתם. אבל, הם מצליחים לשמור את הראש מעל המים, אז מה כבר יכול להיות כל- כך גרוע?

טעות איומה!

אם גברת ישראלה הייתה מתכננת מראש את ההתנהלות הכלכלית שלה, היא הייתה צריכה לוותר על 2,000 ₪ בחודש, אך:

1. רוב ה-2,000 ₪ היו יורדים מהבנקים ומהחברות הגדולות, בזכות צרכנות נבונה יותר.

2. היא הייתה מקבלת שקט נפשי לאורך כל השנים.

3. ובסופו של דבר היה לה יותר כסף– כי הכסף שלה לא הלך לריביות לבנקים/ לנושים, אלא אך ורק לה ולמשפחתה!!! הסבר: משפחה שמוציאה יותר מההכנסה, אחרי כמה שנים, יש לה כל חודש פחות ופחות כסף למחיה, כי יותר ויותר אחוזים מהמשכורת הולך ללווים ולריביות, וכמובן שזה כדור שלג שסופו התרסקות.

4. בונוס- ואולי הייתה מצליחה לפנק את המשפחה בטיול לחו"ל או לעזור לילדים בלימודים…

אז מה איתך ? מתקרב למסגרת האשראי ? או אולי כבר בחריגה ? מקבל טלפונים מהבנק? לוקח הלוואות לסגירת המינוס ? או מכסה אותו בעזרת קרנות השתלמות וחסכונות ? ואולי אתם מרוויחים טוב אבל לא מבינים לאן בורח הכסף?

משפחות רבות מוציאות יותר מההכנסות שלהם, ומכאן הדרך קצרה לגלגולי הלוואות , והסתבכות כלכלית.

בעזרת ייעוץ תראו איך אפשר לעצור את כדור השלג, לעבור מצניחה לצמיחה, מחיים של הלוואות לחיים של חסכונות , להפסיק לשרוף את העתיד (החסכונות שלכם) כדי להציל את ההווה.

בואו לייעוץ וצאו לדרך חדשה, של שמחה, שלווה ורווחה כלכלית.

X צור קשר
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני