• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

ייעוץ כלכלי למשפחות

ייעוץ כלכלי למשפחות – למה וכמה?

הרבה משפחות נכנסות כל סוף חודש עמוק יותר במעגל המינוס וההלוואות, ואם נשים את הדברים על השולחן, חובות בסוף צריך לשלם, אז בסופו של דבר משפחות אלו ישלמו כל חובותיהם וכמה שיתחילו לקחת את עצמם בידיים יותר מוקדם, כך יהיה להם יותר קל להתמודד עם המצב אליו הם נקלעו.

איך להתמודד מול המינוס

מומלץ לקבוע פגישה עם עמיחי מרקס ייעוץ לכלכלת משפחה. כמה שיותר מוקדם תתעמתו עם הבעיה יהיה לכם יותר קל. כמו משפחות רבות שפנו לעמיחי מרקס ייעוץ לכלכלת משפחה. תעברו תכנית מלאה, במהלכה תחליטו איזה מה הדברים החשובים לכם בחיים ותקבלו תכנית כלכלית מתאימה. תכנית בעזרתה תגיעו לאיזון בין הוצאות והכנסות, אתם עומדים להיות מופתעים מכמות הכסף החופשי שיישאר בידיכם, פתאום תוכלו לקנות דברים שבעבר לא הרשיתם לעצמכם, תגיעו למצב בו תשימו כסף בצד לחיסכון, תהיו רגועים עם ביטוחים ופנסיה טובה, ותרגישו שנולדתם מחדש העתיד יראה ורוד והעבר יראה כמו חלום רע שלא תירצו לחזור אליו. אתם מוזמנים לשמוע ממשפחות שכבר עברו את השינוי.

הפתרון – פנייה ייעוץ כלכלי מקצועי למשפחות

מה שנשאר הוא לקבוע פגישה עם עמיחי מרקס לקבלת ייעוץ כלכלי למשפחות, לבוא מוכנים לפגישה עם רצון לפתור את הבעיות הכספיות להסתכל אחורה לראות את טעויות העבר ולהבין אותם על מנת לא לחזור עליהם ולהסתכל קדימה אל עבר העתיד הטוב הצפוי לכם ואל אופק חדש.

ייעוץ כלכלי למשפחות לעתיד ורוד יותר

X צור קשר
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני