• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

ייעוץ פיננסי למשפחות

ייעוץ פיננסי למשפחות –  מי צריך את זה?

על מנת לבזבז כסף לא צריך ידע או ניסיון צריך רק רצון, לעומת זאת על מנת לחסוך כסף ולנצל בצורה מרבית את השקעתנו צריך ידע ניסיון ורצון. כמעט אין משפחה בישראל שהידע והניסיון קיימים אצלה. עמיחי מרקס ייעוץ לכלכלת משפחה, נותן ייעוץ פיננסי למשפחות ובפועל אין כמעט משפחות שאינן זקוקות לייעוץ זה.

לשם מה צריך ייעוץ פיננסי ?

הייעוץ אותו נותן עמיחי מתאים כמעט לכל המשפחות בישראל, לצערנו במערכת החינוך היום בארץ לא לומדים כלכלת משפחה, לומדים המון מקצועות וידע שברובם לא תשתמש (מתי פעם אחרונה השתמשת בטריגונומטריה) אבל את הדבר שכולם צריכים לדעת – כלכלת משפחה , לא לומדים. וכך הגופים הפיננסים הגדולים מנצלים את חוסר הידע כדי למכור לנו מוצרים שאנו לא צריכים במחירים לא הוגנים.
מטרתו העיקרית של עמיחי מרקס יעוץ לכלכלת משפחה שנותן ייעוץ פיננסי למשפחות להוציא אותנו ממעגל הבורות, להפסיק להיות קרבן ולזרום בחיים לעבר עתיד לא ידוע, ולהתחיל להתנהל לפי תכנית שתאפשר איכות חיים גבוהה כבר היום, ועתיד טוב גם למחר.

הפתרון המושלם עבורכם

בייעוץ פיננסי למשפחות עמיחי מרקס יעוץ לכלכלת משפחה ייעץ איך והאם כדאי לקנות דירה או להמשיך להשכיר? להישאר בעבודה או לפתוח עסק חדש? להשקיע במניות או בנדל"ן? האם צריך ביטוח קיים? האם המשכנתא זולה ומתאימה לכם? כמה כסף יהיה לכם בפנסיה? אולי אפשר לקבל עוד מאה-מאתים אלף בעזרת שינויים פשוטים? האם אנו חוסכים במקום הנכון , וכמה בכלל צריך לחסוך כדי להגיע ליעדים שלנו? ועוד ועוד , כל סוגיה הקשורה לניהול הכספי תקבל פתרון מקצועי ומתאים.

ייעוץ פיננסי למשפחות שעובד עם עמיחי מרקס

 

מה הן התוצאות שמשיגים בזכות ייעוץ פיננסי למשפחות? שאלה מצוינת! משפחות רבות שעוברות תהליך של שינוי הרגלים פיננסיים מגיעות לחיי רווחה, שקט נפשי, זוגיות חזקה ובריאה יותר והכי חשוב –  הגשמת יעדים אישיים ומשפחתיים. מעוניינים גם אתם בפתרון מומלץ זה? צרו קשר בהקדם עם עמיחי מרקס, יועץ ומאמן לכלכלת המשפחה. מומחה זה מחזיק בהכשרה ובהשכלה רחבת היקף. כמו כן, הוא משמש כיועץ ומגשר מזה שנים רבות.

 

ייעוץ פיננסי למשפחות – מה נשיג בסוף התהליך? 

ייעוץ פיננסי למשפחות הינו אחד השירותים החשובים והמומלצים ביותר. מהם יתרונותיו של שירות זה? קראו את הנקודות הבאות:

 • בטחון כלכלי– לאחר שנעבור תהליך מסודר של ייעוץ פיננסי למשפחה, נלמד לארגן סדר יום כלכלי חדש, נוכל לחסוך יותר כסף ויהיה לנו בטחון כלכלי ושקט נפשי.
 • הגשמת מטרות– בתחילתו של תהליך הייעוץ אנחנו נגדיר מטרות לטווח קצר, בינוני וארוך – כמובן לפי הצורך והיכולת שלנו. תהליך הגשמת המטרה הוא הבסיס שלנו לצאת מהמינוס, להתחיל לחסוך ולהרגיש שהחיים שלנו מתחילים לנוע במסלול חיובי.
 • יציבות במשפחה– ברגע שנצליח לפתור את הבעיות הכלכליות בבית, האנרגיה בבית אוטומטית תהיה טובה יותר. כמובן שכסף הוא לא הפתרון לכל הריבים המשפחתיים, אך על פי מספר מחקרים שנערכו בישראל כ-40% מהזוגות מתגרשים בגלל ריבים בנושאים כספיים.
 • כלים פיננסיים מתקדמים– כחלק מתהליך הייעוץ, נלמד מגוון כלים כלכליים שילמדו אותנו התנהלות כלכלית נכונה, איך ובמה להשקיע כסף, כיצד לבחור מוצרים בצורה נכונה יותר, איך לנהל דו"חות כספיים ועוד. כלים אלה חשובים גם בתא המשפחתי שלנו וגם בחיים האישיים שלנו.
 • חינוך פיננסי לילדים – ברגע שנבין את התהליכים הפיננסיים ונדע להתנהל נכון, כך נוכל להעביר את הכלים שרכשנו לילדנו. בזכות הבנת ההתנהלות הכלכלית, ילדינו ישנו את התפיסה הכלכלית הנוכחית שלהם כמו גם את התפיסה שלהם בנוגע לבניית עתידם הפיננסי.

 

אז ייעוץ פיננסי למשפחות זה דבר חשוב?

יועץ פיננסי קיים כמעט בכל גוף שלטוני וחברה שקיימת בארץ ובעולם, מהסיבה הפשוטה – היועץ יודע לחסוך כסף. כמון כן, בשנים האחרונות ישראלים רבים החליטו לפנות לייעוץ לכלכלת המשפחה מכל הסיבות שציינו למעלה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לשיחת יעוץ ואפיון מלא של מצבכם הכלכלי, ואף להעניק לך כלים מתאימים להמשך הדרך. שיהיה בהצלחה!

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני