• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

ייעוץ פיננסי משפחתי

ייעוץ פיננסי משפחתי – למה מיועד הייעוץ?

נועד לאפשר למשפחות לחיות במסגרת תקציב המתחיל מהכנסות המשפחה מיגיע כפיים ומנכסים מניבים. לצבור נכסים, לחיות בשליטה, רווחה, ואיכות חיים.

איך להשתמש בכסף?

בעמיחי מרקס- ייעוץ לכלכלת משפחה, יתכננו יחד איתכם את סכום הכסף הנדרש לכם למחיה, אתם תגלו שאפשר לחיות יותר טוב ממה שאתם חיים היום ולהישאר עם כסף עודף בסוף החודש, נחשוב גם מה לעשות ביתרה, האם להשתמש ביתרת הכסף לחיסכון, או למנף אותו על ידי לקיחת הלוואות ולרכוש נכס שיניב תשואה, שברבות הימים ישמש לכם כהכנסה כשתגיעו לגיל פרישה ובנוסף אף תוכלו להוריש אותו לצאצאיכם, וזאת בהשקעה עצמית נמוכה ביחס לשווי הנכס. 

בארצות הברית הרבה יותר מקובל לפנות לייעוץ פיננסי משפחתי, ונראה שבארץ מגמה זאת הולכת ומתחזקת. ייעוץ פיננסי משפחתי לא נועד רק למשפחות עם עודף הכנסות ביחס להוצאות, הרבה משפחות שפונות לעמיחי מרקס יעוץ לכלכלת משפחה אינן מצליחות לסיים את החודש מבלי להגדיל את המינוס בבנק, כאן נכנסת לתמונה המומחיות וניסיון רב השנים של עמיחי מרקס יעוץ לכלכלת משפחה על ידי יעוץ פיננסי משפחתי המתאים באופן אינדיבידואלי לכל משפחה הוא חילץ הרבה משפחות ממעגל המינוס שגדל בסוף כל חודש בבנק, משפחות שעברו ממצב של לא נעים להיכנס לבנק בגלל השאלות והמבטים של הפקידים למצב שבו אתם נכנסים לבנק עם ביטחון והיחס אליכם שונה לחלוטין.

מהו הפתרון? ייעוץ פיננסי משפחתי

מומלץ לפנות לעמיחי מרקס עוד היום, יחד ננתח את צרכי המשפחה ונתפור פתרון המתאים לכם.

ייעוץ פיננסי משפחתי עם עמיחי מרקס - לצאת לדרך חדשה

ייעוץ פיננסי משפחתי מעניק את הפתרון הטוב ביותר למגוון מצבים כלכליים אליהם נגיע במהלך חיינו – החל מכניסה למינוס, השקעות עתידיות, ניהול תקציב משפחתי נכון ובאופן כללי כל דבר שקשור לכלכלת המשפחה שלנו. אין ספק כי יועץ פיננסי מומחה מתווה דרך להסדרת המצב הפיננסי המשפחתי באמצעות כלים מיוחדים מעולם הכלכלה, מדעי ההתנהגות וסטטיסטיקה. זקוקים גם אתם להכוונה מקצועית בתחום הפיננסי? מוזמנים ליצור קשר עם עמיחי מרקס, יועץ ומאמן לכלכלת המשפחה.

 

ייעוץ פיננסי משפחתי – נתונים חשובים 

לפני שנתכנן מסלול כלכלי מחדש ונגלה כיצד ניתן לבנות עתיד פיננסי טוב לבית שלנו, נסקור בקצרה על מה (בדרך כלל) ההוצאות החודשיות שלנו "מתבזבזות" ומה צריך לעשות כדי לנהל אותן נכון יותר:

 • דיור  על פי נתוני הלמ"ס מעל 24% מההכנסות החודשיות של משפחה ממוצעת בישראל יוצאות על דיור. כלומר, אם אנחנו מרוויחים משכורת נטו של 8,000 ש"ח כמעט 2,000 ש"ח מתוכה יוקצה לטובת שכירות.
 • תחבורה ותקשורת בין 20-21% מהמשכורת החודשית, הנתון אף עולה אם קנינו רכב במימון או חבילות טלוויזיה נרחבות ויכול להוות כמעט כ-30% מהמשכורת!
 • מזון  מהווה 16.5% מהמשכורת החודשית, מדובר בנתון מפתיע למדי, בהתחשב בכך שבתודעה שלנו מזון נתפס כתנאי הישרדותי חשוב.

חשוב לציין שהנתונים הללו מתבססים על הוצאות שהן "חובה", לא נלקח בהם חישוב של ילדים, הוצאות מותרות. בנוסף, הצרכים של שנת 2019, שונים ממה שהכרנו בילדותנו שכן כיום ילד רוצה שיהיה לו אופניים חשמליים, טלפון משודרג, מחשב, טאבלט וכן הלאה. כהורים, אנו רוצים לאפשר לילד שלנו וגם לנו כמשפחה את רמת החיים הגבוהה ביותר.

 

אז מה עושים?

הוצאות הדיור, התקשורת והמזון החודשיות תופסות חלק לא מבוטל מההוצאה החודשית שלנו. בנוסף לכך אנחנו צריכים להוסיף הוצאות של מותרות, ילדים, חגים, ובסוף חודש גם לחסוך קצת ל"ימים קשים". בשל כך, ייעוץ פיננסי משפחתי נותן פתרון למשפחה כיצד להתנהל נכון ברגעי משבר כלכלי, איך לנהל את ההכנסות בצורה טובה יותר, איך לגרום להוצאות להצטמצם ובשורה התחתונה – לחסוך לנו המון כסף!

אז אם אתם רוצים שנחזור אליכם וניתן לכם ייעוץ מדויק שמתאים בול למשפחתכם – כולל
דרך פעולה אפקטיבית לעתיד, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים או ליצור קשר.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני