• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

כלכלת המשפחה

בכל שנה צצים עוד ועוד סיפורים על אנשים שהבינו שהמצב הקיים פשוט לא יכול להימשך – החובות צומחים, הייאוש גובר, ואנחנו לא מצליחים להעניק לקטנים שלנו את מה שהיינו רוצים להעניק להם. בעזרת ייעוץ נכון, נושא כלכלת המשפחה יוכל להפוך מעול שלא נעים לדבר עליו, למקור לגאווה עבורכם. עם הליווי הצמוד והמקצועי של עמיחי מרקס, הדרך לחופש הכלכלי קצרה מתמיד.

ניהול כלכלת המשפחה – לחופש וביטחון כלכליים

מצוין! סוף סוף הבנתם שמגיע לכם יותר – מגיע לכם חופש וביטחון כלכליים, ובדיוק לשם כך הגיע הזמן לפנות לייעוץ בנושא כלכלת המשפחה שיוציא אתכם מהבור במהירות וביעילות. כחלק מהתכנית, ניגע בנקודות הבאות:

 • בדיקת המאזן הקיים – יש כאלו שעבורם מספרים הם האויב, והם יעדיפו להימנע עד כמה שאפשר מידיעת השורה התחתונה שעלולה להתגלות כחדשות רעות מאוד. זה הזמן להתגבר על הפחד. זכרו שרק ברגע שתדעו בדיוק היכן אתם עומדים, תוכלו להתחיל להתקדם.
 • חישוב מסלול מחדש – לאחר שהתגברתם על הפחד מלעמוד מול המציאות, הגיע הזמן לחשב את המסלול שלכם מחדש. התוכנית תביא אתכם ליעדים שלכם בדרך נוחה וברורה
 • חזון – לכל משפחה יש מטרות; גיחה קצרה לכל לפחות פעם בשנה, לצאת מהמינוס, לקנות בית ועוד רבים ונפלאים. בתוכנית תלמדו על הדרך להגשמת החזון, איך צריך לפעול על מנת להשיג את המטרות שלכם בצורה החכמה ביותר.
 • היערכות לעתיד – בתוכנית הכלכלית נעבור על החסכונות שלהם, הביטוחים והמוצרים הפיננסיים לקבלת תמונה ברורה יותר של העתיד הכלכלי שלכם, ונעשה שינויים ושיפורים כך שבסוף התוכנית תהיו מוגנים עם הביטוחים והתוכניות הכי טובות , זולות ומשתלמות.

כלכלה נכונה יותר עם עמיחי מרקס

זכרו, כל תהליך בחיינו מתחיל בהחלטה ובעיקר, המון רצון אמיתי להצליח. שמי עמיחי מרקס ואני מזמין אתכם להצטרף אליי למסע המופלא אל החופש הכלכלי לו אתם מייחלים. מעל עשר שנים במערכת הפיננסית, לימדו אותי דבר אחד – הכל אפשרי. בעזרת הליווי המקצועי שלי, ושיתוף הפעולה שלכם, נחזיר לכם את הביטחון הכלכלי לו אתם כל כך זקוקים.

כלכלת המשפחה עם עמיחי מרקס

X צור קשר
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני