• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

למי מיועד הייעוץ

למי מתאים ייעוץ בכלכלת משפחה

הייעוץ מתאים למי שמרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל הכלכלי שלו, ו/או למי שהתעוררו אצלו בעיות כלכליות:

לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה.
בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

למתלבט בין מבחר ביטוחי בריאות ואינו יודע מה הם מכסים ואם סכומי התשלום והכיסוי סבירים.
בעזרת ייעוץ תוכל לישון בשקט!

למי שאינו יודע לפרש את התנאים הסוציאליים שלו: האם קצבת הפנסיה שתשולם בעתיד תהיה מספקת? מה גובה דמי ניהול קרן הפנסיה? מה הסכום שחברת הביטוח גובה ממך? האם אתה במסלול המתאים לך?
בעזרת ייעוץ אפשר לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

למי שלא מנהל את חסכונותיו בצורה מיטבית.
בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח עשרות אלפי שקלים !

למתנהל באמצעות הלוואות, למי שאינו מצליח לצאת מהמינוס, למי ששורד בעו"ש וחי מהיד לפה ולכן לא מצליח להגשים יעדים ולהבטיח את עתידו. (כנס לקישור לראות כמה זה עולה לך)
בעזרת ייעוץ-אימון אפשר לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים ולשנות את המסלול הכלכלי-משפחתי מצניחה לצמיחה!

פנייה להדרכה בהתנהלות כלכלית נכונה חוצה את כל שכבות האוכלוסייה הן ברמות ההכנסה והן ברמות ההשכלה. יש פונים, בעלי הכנסה של 10,000 ₪ לחודש כמו גם בעלי הכנסה של 30,000 ₪ לחודש. יש פונים, חסרי השכלה כמו גם משכילים ואף בתחומי כלכלה וראיית חשבון. יש פונים, עמלי כפיים כמו גם מנהלים בכירים ומנהלי עסקים משגשגים. אין ערובה לכך שהמצליח בניהול עסק ידע לנהל בתבונה את כלכלת ביתו.

צור קשר עכשיו לבחירה בצמיחה ורווחה כלכלית!

X צור קשר
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני