• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

מענקים לכולם! אילו מענקים וזכויות מגיעים לכם ומה צריך לעשות כדי לקבל אותם

חוק המענקים עבר בכנסת, ויחד איתו ובסמוך עוד מענקים, הטבות והתאמות למצב בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והמשבר הכלכלי שבא איתו. אני רוצה לעשות לכם סדר בכל הזכויות המגיעות לכם, פה תקבלו מידע מלא, אילו מענקים יש, הלוואות מיוחדות, הוראות שעה ועוד שיעזרו לכם לעבור את השנה הקרובה בצורה הטובה ביותר.

 

כיוון שיש הרבה מידע ולכל אחד מכם רלוונטי חלק אחר, המאמר הזה הוא בעצם רשימת קישורים למאמרים שיפרטו את המענקים השונים. 

 

כמובן כל החלטה כלכלית , בוודאי אם היא כרוכה בלקיחת הלוואות או דחייתם צריכה להתקבל מתוך תוכנית כלכלית ברורה כדי שהמצב הכלכלי אכן ישתפר לאורך השנים. 

 

אני מזמין אתכם במיוחד בתקופה הזאת גם אם נפגעתם מהמצב וגם אם לא , לנצל את הטלטלה הכלכלית העוברת עלינו ליצירת תוכנית כלכלית ארוכת טווח שתיתן לכם שליטה, ביטחון כלכלי ואיכות חיים גבוהה גם בשגרה וגם בימים סוערים, צרו קשר עכשיו וניצור לכם חיים של שפע ושמחה!

 

יאללה מתחילים:

 

 • מענק לכל אזרח – המענק שמגיע לכוווולם. לפרטים לחצו כאן

 

 • שכירים שפוטרו או יצאו לחל"ת – כנסו לכאן

 

 • עצמאיים – אם הכנסתכם נפגעה כנסו לכאן לראות אילו מענקים מגיעים לכם , וכנסו לכאן לראות הלוואות בערבות מדינה בתנאים מצוינים. 

 

 • לאור המצב במקרים מסוימים אפשר למשוך כסף מקרנות השתלמות גם אם אינם נזילות – מידע נוסף כאן

 

 • אם נקלעתם למצב כלכלי בעייתי תוכלו לשקול להקפיא משכנתא גם לחצי שנה , ואף את שאר ההלוואות שלכם – מידע נוסף כאן

 

 • בנוסף מס רכישה לרוכשי דירה שנייה ומעלה ירד מ8% ל5% , אין הרבה מה להרחיב בעניין הזה, אבל זה בשורה טובה למי שרוצה לקנות דירה להשקעה. 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני