• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

נטו למשפחה – מה חייבים לעשות כדי באמת להרוויח!

משרד האוצר יצא, כידוע, עם תוכנית חדשה שתגדיל את ההכנסות נטו למשפחות רבות, אך כדי להרוויח מהמהלך יש לשים לב למספר נקודות:

 

התוכנית הזאת היא הוראת שעה לשנים 2017 ו-2018. על פי התוכנית יוגדלו נקודות הזיכוי של ההורים עם שיוויון מלא בין האב לאם. עבור ילד בשנת חייו הראשונה יקבל כל אחד מהוריו 1.5 נקודות זיכוי. על כל ילד מגיל שנה ועד לגיל 5 יקבל כל אחד מהוריו 2.5 נ"ז.

 

לדוגמה, למשפחה לה ילד אחד שנולד השנה, ילד בן 3 שנים וילד שיחגוג השנה 5 שנים, יקבל כל אחד מההורים: 2.5 + 2.5 + 1.5 = 6.5 נ"ז.

 

הוראת השעה חלה רטרואקטיבית מתחילת 2017.

 

מה עלינו לעשות?

 

1. בתלוש המשכורת שקיבלתם החודש צריך להופיע החזר מס מתחילת 2017, שהוא ההפרש שבין נקודות הזכות הישנות לנקודות הזכות החדשות שלכם. שימו לב שההפרש הזה מצוין בתלוש!

 

אם לא צוין, יתכן והמעסיק שלכם קיבל אישור לדחות בחודש את תשלום ההפרש הזה והוא יבוצע בחודש הבא. יש לעקוב!

 

2. מי שעשה תיאום מס (למשל בשל עבודתו בשתי עבודות במקביל), עליו לחזור ולעשות תיאום מס.

 

3. אמהות זכאיות לדחות את השימוש בנקודות הזיכוי שלהן בשנה. מצורף בסוף טופס לכך.

 

4. חשוב מאוד! שימו לב שמדובר בהוראת שעה ולא בחוק קבוע. המשמעות היא שהמתנה הזאת היא חד-פעמית, רק עבור השנים 2017 ו-2018. לאחר מכן הנטו שלכם יחזור לקדמותו. לכן לא כדאי ואפילו הרסני להתרגל לנטו החדש שלכם ולהעלות את רמת החיים, שתצטרכו להוריד אחרי שנה וחצי.

 

הדבר הנכון לעשות הוא להשתמש בסכום הנוסף הזה לרכישות שילוו אתכם בעתיד, כגון החלפת ריהוט או טיול משפחתי גדול בקיץ 2018, או כל החלטה אחרת שאינה 'מבזבזת' את הכסף על קניות שוטפות, שמעלות את רמת החיים ועלולות לגרור להסתבכות כלכלית בעתיד.

 

ובדבר ה'מענק' החד פעמי שקיבלתם עכשיו, התשלום הרטרואקטיבי, השתמשו בו בחוכמה לצמיחה משפחתית. אולי אפשר לנצל אותו כדי לשנות מסלול כלכלי,  לעבור לצמיחה קבועה, לצאת אחת ולתמיד מבור המינוס בעזרת תוכנית כלכלית מסודרת ולא להמשיך לזרוק לשם כסף…

 

אשמח לעזור לכם לשנות מסלול בחיים, לנצל את נטו למשפחה להוספה קבועה של נטו איכות חיים למשפחה ולא סתם הוראת שעה שתעבור ותישכח…

 

צרו קשר היום להצלחה כלכלית מובטחת וקבועה. 

 

 

לחצו כאן לקבלת טופס דחיית נקודות זיכוי לאמהות.

X צור קשר
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני