• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

קישורים

קישורים שימושיים בכלכלת משפחה

קישורים שימושיים שיעזרו לכם לנהל טוב יותר את כלכלת ביתכם, העמוד בבניה, יעודכן בקרוב.

לתדלק בזול

כידוע מחירי הדלק עולים ועולים ואנו חסרי אונים , אבל יש מה לעשות כנסו לאתר הזה מיצאו את תחנת הדלק הכי זולה באזורכם ותוכלו לתדלק בה באופן קבוע, אני למשל מתדלק קבוע בתחנה המוכרת בהנחה של 44 אג' (דיזול חדרה, לגרים באזור), זה חיסכון משמעותי מאוד!

אגב אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא מסדרים אתכם, אפשר לפנות למשרד האנרגיה לוודא שלא תפסו את התחנה הזאת אף פעם במהילת דלק, ולמשרד התמ"ת שבודק שהמשאבה מדויקת (יש גם מדבקות על המשאבות שעברו ביקורת, אבל לא תמיד).

 

השוואת ביטוח רכב

חובה! להיכנס לאתר משרד האוצר ולעשות השוואת מחירים בחינם על ביטוח חובה, אין כל הבדל בין החברות כך שאין סיבה לא לקחת את החברה מראש הרשימה. לחצו כאן.

יש לשים לב שמאז פרסום האפשרות הזאת חברות הביטוח מנסות למכור את הביטוחים כחבילה כלומר מתנים את מחיר ביטוח המקיף בכך שתעשה אצלם גם את ביטוח החובה. לכן צריך לבדוק עניינית: כדאי לקחת חבילה כזאת רק אם החברה המציעה נותנת לך על המקיף מחיר זול יותר משאר החברות בפער הגדול מהפער במחירי ביטוח החובה.

 

השוואה בין קופות גמל ובין קרנות פנסיה

בגמל נט תוכלו להשוואת בין קופת הגמל שלכם לאחרות וללמוד על ההשקעה שלכם. ובפנסיה נט תוכלו להשוואת בין קרנות הפנסיה, יש לשים לב שמשווים לקופות בעלות אותו אופי השקעה (כלומר אותו אחוז אחזקה במניות וכו') בדרך כלל אפשר ללמוד את זה משם הקופה. וכן מומלץ לבקש מהמערכת להשוואת לתשואה שהשיג מדד המעו"ף באותה שנה. לחצו כאן לגמל נט , או כאן לפנסיה נט.

 

האם אתה זכאי למענק הכנסה (מס הכנסה שלילי)

בעזרת הסימולטור תוכלו לבדוק את זכאותכם לקבל כסף ממס הכנסה! , הסימולטור הוא אנונימי בלי פרטים מזהים ולא מחייב, מכניסים את נתוני התעסוקה , המצב הזוגי , ונכסי בני הזוג ואפשר לבדוק האם מס הכנסה ישלם לכם כסף (או לא יגבה) בשנה הבאה. מומלץ לבדוק כאן.

 

איפה תקבלו את הריבית הכי גבוהה על פיקדונות ותכניות חיסכון

אם אתם רוצים להפקיד את כספיכם לתקופה קצרה בבנק , כנסו כאן ותוכלו לדעת איזה בנק נותן ריבית הכי גבוהה, וכן על מבצעים מיוחדים של בנקים.

אם הכסף מיועד לטווח הבינוני או הארוך , שיקלו היטב אפיקים אחרים להשקעה על פני הבנקים שכיום נותנים תשואה ראלית שלילית על הכסף.

X צור קשר
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני