• כלכלת משפחה

  המצב היום הוא שרוב המשפחות לא מממשות את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, הסיבות לכך רבות, אך הסיבה המרכזית היא שאף פעם לא לימדו אותנו לנהל את כלכלת המשפחה! בתהליך האימון אני מזהה את המשאבים הייחודיים של המשפחה, ואז בייעוץ מתאים אני מראה למשפחה את הדרך להגיע לרווחה כלכלית. אני לא עוזב את המשפחה שלי עד שאני בטוח שהיא צועדת בבטחה לעבר יעדיה, איתכם עד לרווחה כלכלית!

 • ייעוץ כלכלי

  הייעוץ מתאים למרגיש שאינו ממצה את הפוטנציאל כלכלי שלו, ולמי שהתעוררו לו בעיות כלכליות:
  לעומד בפני החלטות כלכליות גדולות, כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן לחסוך/להרוויח מאות אלפי שקלים!

 • סיפורי משפחות

  "לעמיחי שלום.
  לאחר התהליך שעברנו אצלך הבנו שלמעשה שנים רבות לא ניהלנו את חיינו, ולכן חיינו בבינוניות ומהיד לפה, לאחר הייעוץ הרגשנו שעולם השפע נפתח לנו, בעזרת הליווי הרגיש והצמוד שלך הצלחנו לצאת לדרך חדשה, דרך אותה בנית עבורנו כעבודת אומן, מותאמת לצרכינו ולערכינו, כיום אנו כבר רואים תוצאות ומצליחים לשמר אותם לאורך זמן.
  שמחים להמליץ על שירות הייעוץ הכלכלי שלך, תודה רבה! גם בשם הילדים…
  ערן ושרון."

 • הרצאות וסדנאות

  לרשותכם מגוון הרצאות.
  ההרצאות מועברות בצורה מרתקת, בהומור ובהמחשה באמצעות מצגות, תוך אינטראקציה ושיתוף פעיל של הקהל (עליה על הבמה, משובים והפעלות).

תחומי כלכלת המשפחה

כלכלת המשפחה נלמדת בעיקר באוניברסיטת החיים – מניסוי וטעייה (עם דגש על טעייה). בימינו האדם הבוגר יוצא לחיים ומנהל את תקציבו ללא הדרכה, ללא כלים וללא ידע מתאים לניהול כלכלי נכון.

בניהול כלכלת הבית ארבעה תחומים:

הניהול השוטף –

הכנסות מול הוצאות חודשיות. גם הדיור והמשכנתא נכללים בסעיף זה.

הערכות לסיכונים כלכליים –

בדיקת מוכנות למצבי סיכון כלכלי, כגון: אבדן כושר עבודה, נכות, פיטורין, סיעוד.

מימוש יעדים, שאיפות והגשמת מטרות בחיים –

כגון: רכישת דירה, רכישת מקצוע, חגיגת בר-מצווה, חתונת בן/ בת, לימודים אקדמיים לילדים, סיוע בדיור לילדים, חופשה בחו"ל, החלפת רכב, תרומות לקרן צדקה ועוד.

תחום ההתנהגות –

הפן ההתנהגותי של היחידה הכלכלית (המשפחה).

X צור קשר
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני